Bozburun Hakkında

Image
Bozburun’un Tarihi Yerleri

Bozburun, kalabalık ve gürültüden sıkılmış olanların aradığı huzur ortamını karşılayabilecek eşsiz bir Marmaris kasabası, Bozburun’un tarihi yerleri ile bu eşsiz beldenin tarihinde keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz.

 

Image
Bozburun

 Kuzeyde Ula, batıda Kerme Körfezi ve Reşadiye Yarımadası, doğuda Karadağ ile komşu olan Bozburun’un güneyinde ise Akdeniz bulunuyor. Muğla ili ve Marmaris ilçesine bağlı olan bu yarımada, konum itibariyle Datça ile birlikte anılıyor.

Image
Bozburun Plajları

 Muğla’nın Marmaris ilçesi güneybatısında kalan Bozburun, ülkemizin ise batısında yer alan yarımadaların en güneyinde bulunuyor. Bozburun, Muğla’da tatil yapabileceğiniz en sessiz ve sakin yerlerden biridir.

 

Image
Bozburun Alışveriş Noktaları

 Bozburun’un küçük ve şirinliğiyle aynı orantıda giden butikleri, hediyelik eşya dükkânları, pazarları var. Yorulmadan, keyifle alışveriş yapabileceğiniz ortamlar yaratan Bozburun alışveriş noktaları, gezdikçe içinizi açacak ve gördüğünüz her şeyi bavulunuza doldurmaya çalışacaksınız.

 

Image
Bozburun Gece Hayatı

Bozburun gece hayatı, gürültü ve kalabalıktan kaçanların isteklerini karşılayacak bir tempoda seyrediyor. Gece erken bitiyor ama muhteşem manzarasının sizde bırakacağı izler, her dakikanıza değecek. Eğlence anlayışınız dinlenme odaklıysa sizin için bar ve restoranları derledik.

 

Image
Bozburun Gece Hayatı

Ege lezzetlerini doya doya tadabileceğiniz yerlerden biri olan Bozburun’da, deniz ürünlerinin yanında bölgenin çok çeşitli yöresel tatlarını da deneyebiliyorsunuz. Temiz havası ve el değmemiş doğasının eşliğinde Bozburun yöresel yemekleri damağınızda hoş bir tat bırakacak.

 

Buket Apart

 Marmaris'in en güzel koylarından birisi Bozburun'da, sessizlik içinde huzurlu bir tatile var mısınız?

İletişim Bilgileri

  • Bozburun Mahallesi 81. Sok No:28 Bozburun Plaj Arkası
  • +90 543 448 00 86
  • +90 (536) 928 57 94